OFICIĀLIE  PĀRSTĀVJI

SILTUMSŪKŅI


Gaisa Siltumsūkņi. „SANYO”,”DAIKIN” ,kas izmanto gaisu.

Lietojot āra gaisa siltumsūkņus, Jūsu izdevumi apsildei samazinās par 50% salīdzinājumā ar parastiem apkures veidiem.

Gaisa siltumsūknis ir ekoloģiska un ekonomiski izdevīga apkures un dzesēšanas iekārta, konstruēta un speciāli pielāgota Skandināvijas klimatiskajiem apstākļiem.Siltumsūknis ir apsildes un dzesēšanas iekārta ,kuru tāpat kā šķidrā kurināmā,koka vai gāzes katlus izmanto privātmājām, dzīvokļiem, vasaras mājām, birojiem, veikaliem, kafejnīcām, noliktavām, garāžām.

izmantojot āra gaisa siltumenerģiju,nav vajadzīgs zemes virsmas vai gruntsūdens kolektors. Salīdzinot ar citiem āra gaisa siltumsūkņiem DAIKIN un SANYO ražotie siltumsūkņi  ir pasaulē vadošākie un ekonomiskākie.Šos siltumsūkņus  vislabāk lietot ar silto grīdu (radiatoru) apsildi,  un karstā ūdens sagatavošanas sistēmu.

Darbības principa apraksts

 Siltumenerģija no āra gaisa tiek iegūta iztvaicētājā, ar ventilatora palīdzību virzot gaisa plūsmu caur iztvaicētāja siltummaini. Iztvaicētājā iegūtā siltumenerģija tiek pārnesta uz augstumaģenta/kompresora sistēmu. Aukstumaģents iztvaikojot absorbē siltumenerģiju no āra gaisa. Kompresorā, palielinoties spiedienam, aukstumaģents uzkarst līdz augstai temperatūrai, un iegūtā siltumenerģija kondensētājā (siltummainis) tiek  novadīta apsildes sistēmā un karstā ūdens sagatavošanai. Izplešanās vārsts regulē aukstumaģenta cirkulāciju no augstspiediena uz zemspiediena pusi.SANYO,DAIKIN āra gaisa siltumsūkņi spēj darboties plašā temperatūru intervālā, no  -20°C līdz +35°C.

Invertera tehnoloģija un optimāla produktivitāte
Kompresors, kas pastāvīgi ieslēgsies un izslēgsies, lai varētu vadīt saražotā siltuma daudzumu, ilgi nekalpos un nebūs produktīvs. Šī iemesla dēļ mūsu SILTUMSŪKŅI izmanto jaunāko invertera tehnoloģiju. Tas nozīmē, ka kompresors darbojas pastāvīgi, taču ar atšķirīgiem ātrumiem, atkarībā no enerģijas vajadzībām, kas nepieciešamas mājai.


Siltumsūkņi, kas izmanto zemes siltumu


Namu var apsildīt, izmantojot dažādus siltuma avotus. Saules enerģija, kas uzkrājas zemē visapkārt Jūsu namam, var tikt izmantota vairākos veidos. Zemes siltumsūknis siltumu iegūst no augsnes, ezera ūdens vai gruntsūdeņiem. Siltums, kas uzkrājas zemē, tiek izmantots nekaitīga šķidruma, kas cirkulē slēgtā sistēmā, sildīšanai. Saspiežot šo šķidrumu siltumsūknī, paaugstinās šķidruma temperatūra, un tad tas var tikt izmantots gan Jūsu nama apsildei, gan karstā ūdens uzsildīšanai.

PAKALPOJUMI

Siltumsūkņi